IPB Style© Fisana

Перейти к содержимому


Де взяти кредит на карту?


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 7

#1 OFFLINE   Liska_kiska

Liska_kiska

    Пользователь

  • Пользователи
  • PipPip
  • 42 сообщений

Отправлено 19 Декабрь 2021 - 13:50

Намагався оформити розстрочку на пилосос, мені відмовили може бути щось не підійшло за моїми параметрами, виразного пояснення цьому я не знайшов. Тому вирішив піти іншим шляхом, оформити кредит, купити пилосос і потім погасити його.

Сообщение отредактировал Liska_kiska: 19 Декабрь 2021 - 13:50


#2 OFFLINE   Bambuchek

Bambuchek

    Пользователь

  • Пользователи
  • PipPip
  • 31 сообщений

Отправлено 19 Декабрь 2021 - 13:52

За умовами розстрочка звичайно більш приваблива, оскільки за неї не потрібна така велика сума і переплата, як за кредит. Ви може бути б спробували ще раз, всяко простіше буде так зробити.

#3 OFFLINE   Liska_kiska

Liska_kiska

    Пользователь

  • Пользователи
  • PipPip
  • 42 сообщений

Отправлено 19 Декабрь 2021 - 13:52

Та ні, там схоже не підходить мій вік. Справа в тому, що мені виповнилося 18 років, думаю може бути це якраз і стало основною причиною моєї відмови, плюс роботи у мене офіційної немає.

Сообщение отредактировал Liska_kiska: 19 Декабрь 2021 - 13:52


#4 OFFLINE   jolan88

jolan88

    Продвинутый пользователь

  • Пользователи
  • PipPipPip
  • 78 сообщений

Отправлено 19 Декабрь 2021 - 13:53

До речі так, може бути це і стало основною причиною відмови вам, не всі організації видають кредит з таким становищем. Ви звичайно можете спробувати ще раз, але я раджу оформити кредит без відмови https://soscredit.ua...ovo-bez-vidmovi на потрібну суму і насолоджуватися пилососом вже найближчим часом. На сайті теж оформляв кредит і відмов мені не приходило, завжди присмачували платіж і приходив він практично відразу. Так що теж можете так вчинити і купити все що побажаєте.

#5 OFFLINE   Kotelok

Kotelok

    Продвинутый пользователь

  • Пользователи
  • PipPipPip
  • 113 сообщений

Отправлено 24 Январь 2022 - 18:45

И мне кредит тоже надо найти нормальный

#6 OFFLINE   Bree

Bree

    Пользователь

  • Пользователи
  • PipPip
  • 30 сообщений

Отправлено 24 Январь 2022 - 23:32

Сейчас можно получить просто огромное количество разных кредитов, но надо понимать, что все они будут с большими переплатами. Я бы на вашем месте обратила бы внимание на то, что можно  взять деньги в долг https://www.ukrpozyk...rostye-sposoby  . Мне нравится, что тут и проценты не высокие, и условия вообще нормальные.

#7 OFFLINE   Kotelok

Kotelok

    Продвинутый пользователь

  • Пользователи
  • PipPipPip
  • 113 сообщений

Отправлено 13 Апрель 2023 - 20:59

А если у меня плохая кредитная история, мне дадут кредит?

#8 OFFLINE   MERIDA

MERIDA

    Продвинутый пользователь

  • Пользователи
  • PipPipPip
  • 91 сообщений

Отправлено 13 Апрель 2023 - 21:06

Просмотр сообщенияKotelok (13 Апрель 2023 - 20:59) писал:

А если у меня плохая кредитная история, мне дадут кредит?
А ви вже встигли зіпсувати кредитну історію? Тоді в банки Вам, напевно, взагалі немає сенсу звертатися. Там обов'язково перевіряють кредитну історію кожного клієнта. Ось можете звернутися на цей ресурс і спробувати через нього взяти кредит з дуже поганою кредитною історією та великими просрочками Тут є гарні умови кредитування, подивіться та уважно все вивчіть. Думаю, знайдете для себе не один слушний варіант. Мені цей ресурс дуже допоміг у свій час, гадаю, що і вам теж допоможе.

Сообщение отредактировал MERIDA: 13 Апрель 2023 - 21:07





Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных